Na výlety s Partners i v roce 2014

Rok 2013 ani zdaleka nekončí, přesto pro vás máme informace týkající se příštího roku. Ano, hádáte správně. V článku se dočtete, na jaké PARTNERS TRIPY se v roce 2014 můžete těšit.

Partners Adventure Trip: Aktivní dovolená na moři

Chcete strávit dovolenou u moře tak trochu JINAK? Pojeďte s námi na Partners Adventure Trip! Nenabídneme vám pobytový zájezd all incusive v luxusním hotelu na pláži, jak byste možná čekali, ale umožníme vám strávit týden o kousek blíž přírodě.

Pro rok 2014 jsme pro vás připravili dobrodružnou plavbu na plachetnicích v Chorvatsku, která je jedinečnou kombinací odpočinku, poznávání a sportu. Do každé lodi bude pečlivě vybrána posádka, která pod vedením zkušených kapitánů absolvuje týdenní plavbu po chorvatských dalmatských ostrovech. Zájemci se mohou zapojit do ovládání lodi na přírodní pohon, vyzkoušet si práci s lany při vytahování kosatky či hlavní plachty, kotvení v jedné z mnoha romantických zátok. Odměnou vám pak může být koupání v tyrkysově čisté vodě, kterou při pobřeží patrně nenajdete.

Příď lodi

Máte obavu, zda to zvládnete? Nejste rozhodně první, ale chceme vás ubezpečit, že trasa a délka jednotlivých úseků bude volena právě tak, aby se vám plavba stala překrásným zážitkem. Jsme přesvdědčeni, že až okusíte život námořníků, plavbu na plachetnicích si zamilujete a na moře se budete chtít stále vracet. Více fotografií z cesty Radima Lukeše najdete ve fotogalerii.

 

Golden Trip: Návrat na místo činu

Po úspěšném Golden Tripu z roku 2008 jsme se rozhodli, že se vrátíme na místo činu a po několikaleté pauze se podíváme opět do Mexika, tentokrát pro změnu na Mayskou rivieru na poloostrově Yucatán.

 

Dovolená v Mexiku nabízí odpočinek pod palmami na bělostných pláží u průzračného moře v kombinaci s poznáváním mayských sídel, jakými jsou Tulum, Cobá nebo Chichen Itzá.Na své si přijdou i milovníci potápění. Na mayské rivieře začíná druhý největší korálový útes na světě (po australském). Díky němu se stala riviera jednou z nejvyhledávanějších potápěčských lokalit na světě. K běžnému vybavení hotelů patří i tenisové kurty a minigolf. V každém resortu nebo v jeho blízkosti se nachází i klasické osmnáctijamkové golfové hřiště. Golfové vozíky pak můžete využít i k prozkoumání romantického ostrůvku Isla Mujeres. Opravdovým zážitkem při vašem pobytu na Mayské riviéře bude exotická a pikantní mexická kuchyně, která vznikla prolnutím aztéckých, mayských a španělských kulinářských tradic. Nechte se nalákat dalšími fotografiemi v galerii.

 

Silver Trip: Dobří holubi se vracejí

I v případě Silver Tripu se vrátíme na vyzkoušené místo v Turecku, které jsme si velmi oblíbili. Luxusní hotel s dokonalými službami, výborným vybavením hotelových pokojů a vynikající stravou v kombinaci se skvělým zábavným programem jsou hlavní doménou dovolené, kterou můžete strávit s celou svojí rodinou na prosluněné pláži v oblasti Antalya na Turecké riviéře, která patří k nejkrásnějším plážovým a dovolenkovým destinacím v oblasti celého Středomoří.

Vedle bohaté historie a umění klasické antiky vás Turecká riviéra zaujme nedotčenou přírodou, rozmanitou krajinou s ovocnými plantážemi i piniovými lesy s pohořím Taurus v pozadí. Pobřeží vás uchvátí křišťálově průzračnou vodu, malebnými zátokami i rozlehlými plážemi. Na své si přijdou i sportovci, zejména milovníci vodních sportů. Svůj hlad pak můžete zahnat v jedné ze skvělých restaurací, které nabízejí jak místní turecké kulinářské speciality, tak i atraktivní nabídku mezinárodní kuchyně. Podívejte se do fotogalerie z letošního Tripu v Turecku.

zpět